Otel Haberleri

Malatya’da Otel Hırsızlığı: 150 Bin Dolarlık Soygunun Ardından Şüpheliler Yakalandı

Malatya’da bir otelin garsonu, müşterilerin odasına girerek içinde 150 bin dolar bulunan kasayı çaldı. İkinci el araç almak amacıyla İstanbul’dan Malatya’ya giden ve burada bir otele yerleşen, biri yabancı uyruklu, iki kişi kaldıkları otelde soyuldu. Yanlarında götürdükleri 150 bin doları odadaki kasaya koyan iki arkadaş, kasanın çalındığını ertesi gün fark etti.

Edinilen bilgiye göre odada bulunan kasanın arızalı olduğunu fark eden Hakan Güler ve arkadaşı otelden yeni bir kasa istedi. 150 bin doları odaya getirilen yeni kasaya bırakan iki arkadaş yemek için dışarı çıktı. Akşam odaya dönen iki müşteri kasanın çalındığını ise ancak sabah fark etti. Kimliği tespit edilerek kısa sürede yakalanan otel çalışanının üzerindeki 114 bin doların ele geçirildiği ancak kalan paranın akıbetinin ise belirlenemediği bildirildi.

Hırsızlık yapan çalışan ile birlikte 3 kişi daha gözaltına alınırken mağdur olan Hakan Güler, çalınan 150 bin doların yaklaşık 36 bin dolarının hala kayıp olduğunu ifade ederek olaya ilişkin soruşturmanın sürdüğünü söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu