Yurtdışı Turizm

Türk şirketten Libya’ya dev otel projesi!

Sagist Group, Libya’da Yeni Bir Turizm Projesi İçin Adım Atıyor Sagist Group, Libya’nın ikinci büyük şehri Bingazi’nin kıyılarını turizm merkezi haline getirecek yeni bir projeye imza atıyor. Ortaklarıyla birlikte başlattığı bu proje, bölgeye değer katacak ve müşterilere özel bir tatil deneyimi sunacak olan otel ve villa kompleksini hayata geçirmek için çalışmalarını hızlandırdı.

140 Milyon Dolarlık Yatırım Sagist Group CEO’su Metin Durmaz, projenin 140 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirileceğini vurguladı. Projenin 3 yıl içinde tamamlanması hedefleniyor. Durmaz, “Bu dev yatırım, lüks standartları yeniden tanımlayacak. Tesiste, 400’ün üzerinde lüks otel odası ve 12 bağımsız villa ile misafirlere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, bu projenin Libya’nın kalkınma sürecine önemli bir katkı sağlayacağını umuyoruz,” dedi.

Avrupalı Yatırımcıların Dikkatini Çekecek Proje, Avrupalı yatırımcıların da ilgisini çekecek. Libya’nın yeniden canlanma sürecine katkı sağlayacak olan bu yatırım, Sagist Group liderliğinde ülkenin turizm ve ekonomik kalkınmasına ivme kazandıracak.

Eşsiz Bir Tatil Deneyimi Sunulacak Tamamlandığında, misafirler otel odalarından ve villalardan başlayarak, sosyal alanlara, lezzet duraklarına, eğlence mekanlarına ve doğa ile iç içe aktivite alanlarına kadar her köşede özel olarak tasarlanmış deneyimlerle karşılaşacaklar. Deniz kenarındaki şık restoranlardan, huzur dolu barlara, serin sularıyla davetkar havuzlardan, doğal yaşamı keşfetme fırsatı sunan hayvan çiftliklerine kadar her detay, konuklarına eşsiz bir tatil vaat ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu