Otel Haberleri

FUN&SUN Markası Üç Oteli Daha Bünyesine Kattı

Rus tur operatörü FUN&SUN’ın, Antalya’daki tesislerine üç yeni otel daha ekleyerek marka ailesini genişlettiği duyuruldu.

FUN&SUN, kendi otel markası olan FUN&SUN Hotels’in Premium konseptine geçen otel sayısını artırmaya devam ediyor. Bu çerçevede, Antalya’daki tesislerine FUN&SUN markasını taşıyan üç yeni otel daha katıldı.

Yeni tesisler arasında FUN&SUN FAMILY Club Saphire, FUN&SUN FAMILY Life Belek ve FUN&SUN SMART Hane Sun yer alıyor. Bu adımla birlikte FUN&SUN’un Premium konseptli otel sayısı 60’a ulaşmış oldu.

Rus Tur Operatörleri Birliği’nin (ATOR) verilerine göre, 2024 itibariyle Türkiye’deki FUN&SUN konseptli otellerin sayısı 60’a yükseldi. Bu artışta, Anda Barut Collection, Club Arona By Laren Hotels, Ethno Belek, Maxx Royal Bodrum Resort, MGallery The Bodrum Hotel Yalikavak, Regnum Carya Golf & Spa Resort ve The Norm Collection gibi yeni katılımcıların etkisi büyük oldu.

FUN&SUN Türkiye Müdürü Ekaterina Shkurova, şirketin Türkiye’deki varlığını güçlendirme hedefi doğrultusunda önemli bir adım atıldığını belirtti. 2023 yılında Türkiye dahil olmak üzere çeşitli destinasyonlara 1,9 milyon misafir gönderen şirketin, 2024 hedefinin ise 2,5 milyon misafir olduğu açıklandı. Shkurova, Türkiye’ye getirecekleri turist sayısında %40’lık bir artış öngördüklerini de ekledi.

  • FUN&SUN FAMILY CLUB SAPHİRE
  • FUN&SUN FAMILY LİFE BELEK
  • FUN&SUN SMART HANE SUN
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button